Субстрат для вирощування орхідей забезпечує природні умови для рослин, зменшує стрес під час пересаджування та збільшує стійкість до хвороб. Висока вологоємність та інші фізико-хімічні властивості забезпечують оптимальне середовище для розвитку кореневої системи. Ідеально підходить для вирощування епіфітних орхідей таких як ванда, фаленопсис, камбрія, дендробіум, зігопеталум, каттлеї, масдевалліі, мільтонії, лікаста та інших.
Рекомендації по пересаджуванні орхідей: Пересаджувати орхідеї найкраще кожні 1-2 роки, використовуючи горщик, який буде трохи більший за попередній. Одразу після купівлі не рекомендується пересаджувати орхідею, вона має адаптуватися до нових умов вирощування, принаймні 3-4 тижні, а якщо було придбано квітучу рослину, необхідно дочекатися закінчення її цвітіння. Садити орхідею слід в прозорий пластиковий горщик з великою кількістю дренажних отворів на дні.
Насамперед виймаємо квітку з горщика, попередньо вазон можна занурити у воду на 5-10хв. Обережно звільняємо коріння від старих частинок субстрату. Після чого промиваємо коріння у теплій воді та оглядаємо кореневу систему. Сухі, гнилі, чорні або коричневі корінці та старе, жовте листя обрізаємо гострим ножем. Місця зрізів обробляємо меленою сіркою або золою. Кладемо на дно горщика дренаж, засипаємо його новим субстратом та розміщуємо квітку так, щоб її стебло було всередині горщика. Засипаємо орхідею субстратом по боках. Зверху кладемо мох сфагнумом, а далі підливаємо орхідею та залишаємо її протягом тижня в тіні, за температури +20°C. Для молодих орхідей, мох сфагнум необхідно підмішувати в ґрунт та щорічно його змінювати.